O NÁS

PROČ SPOLUPRACOVAT S HDTSpolečně s Vámi navrhneme optimální řešení vašich představ, zajistíme dodávku technologií a kompletní realizaci Vaší zakázky.

Záleží nám na maximální spokojenosti každého zákazníka.

Nabízíme více než 20 let zkušeností na trhu audiovizuální techniky. V našem produktovém portfoliu najdete více jak 15 tisíc aktivních položek zboží z oblasti zábavní techniky. Provozujeme internetové obchody i kamenné prodejny, máme řadu významných obchodních partnerů v rámci celé ČR i EU.

V oblasti multimediálních a audiovizuálních projektů klademe důraz na vlastní technologický vývoj, nabízíme komplexní řešení zakázek na klíč a zajišťujeme kompletní projektovou činnost. Vyřešíme i nejnáročnější požadavky Vašeho projektu, ozvučíme i osvětlíme jakýkoliv prostor v interiéru i exteriéru.

Vyvíjíme vlastní zobrazovací systémy a velkoplošné digitální LED obrazovky a výsledkové tabule, nabízíme multimediální a řídící systémy pro komerční stavby, inteligentní budovy, rodinné domy, hotely, byty apod.

Provádíme audity a návrhy výměn světelných zdrojů, dodáváme moderní úsporné LED osvětlení a zajišťujeme výrazné snižování energetické náročnosti budov. Do našeho produktového portfolia patří také veřejné LED osvětlení.

Máme vlastní stabilní servisní zázemí a poskytujeme 24 hodinový NON STOP servis.

ZPĚT