O NÁS

FIREMNÍ AKTIVITYKromě běžných obchodních aktivit a řešení projektových zakázek poskytuje HDT impex, s.r.o. také řadu služeb. Ve spolupráci s našimi klienty realizujeme dodávky a zápůjčky audiovizuální techniky pro TV studia, sportovní, kulturní a společenské akce. Např. StarDance ČT, Česko-Slovensko má talent, koncertní turné Kabát, MFF Karlovy Vary a další.

Podporujeme sportovní aktivity a mladé hudebníky. Jsme např. generálním partnerem florbalového oddílu FB Hurrican K. Vary, hlavním partnerem HC Plzeň 1929 a FC Viktoria Plzeň nebo oficiálním partnerem HC Energie K. Vary. Sponzorujeme mladé talenty v rámci soutěží Česká rocková liga a Příbramská rocklová liga, podporujeme hudební festival Rock For People atd.

Pravidelně vystavujeme na prestižních veletrzích ForArch, ForGastro, Amper, Svět Zábavy, Reklama&Polygraf apod. Pořádáme pravidelná setkání pro obchodní partnery a zákazníky společnosti HDT Sešn.

Provádíme odborná školení našich zaměstnanců i obchodních partnerů. Nechybí ani společenské a sportovní aktivity team building.

Sponzorujeme:
Florbalový klub FB Hurrican Sportík KV

ZPĚT