O NÁS

HISTORIE SPOLEČNOSTISpolečnost HDT impex s.r.o. byla založena v roce 1994. Mnoho zákazníků si HDT pamatuje spíše pod obchodním názvem Hurrican.

Sídlo společnosti se nachází v klidné okrajové čtvrti Karlových Varů – Dalovicích. Zde najdete vedení společnosti, obchodní, marketingové, finanční a projektové oddělení, vzorkovou prodejnu, sklady a servisní zázemí.

Firma se od začátku svého působení zabývá prodejem ozvučení a osvětlení pro zábavní průmysl. Postupně své produktové portfolio rozšířila o hudební nástroje, umělé květiny a progresivní LED technologie v oblasti reklamy, sportu a zábavy. V současné době poskytuje také realizace audiovizuálních zakázek, provozuje několik e-shopů a informačních webových stránek.

V roce 2004 otevřela firma svojí pobočku HDT SK s.r.o. v Bratislavě na Slovensku a od roku 2008 působí také SC HDT SRL v Rumunsku. Obě dceřiné společnosti nabízejí stejné produktové portfolio, realizace projektových zakázek a služby jako HDT v Čechách. V celé skupině HDT působí více jak 70 stálých zaměstnanců a společnost vyvíjí obchodní aktivity i v dalších zemích EU.

V současné době patří HDT mezi největší a nejúspěšnější společnosti v oboru zábavní techniky a multimediálních řešení.
ZPĚT