SLUŽBY

CO VŠE DĚLÁMEOZVUČENÍ A OSVĚTLENÍ

Vybavíme kongresové, školící a zastupitelské sály konferenční technikou. Navrhneme a nainstalujeme audiovizuální techniku pro hotely, penziony, gastronomické provozy i prodejny. Ozvučíme sportoviště a sportovní zařízení, specializujeme se na divadelní a koncertní techniku, dodáme profesionální řešení pro kina, kulturní domy, společenské sály, taneční kluby i veřejná prostranství, kancelářské či skladové prostory, výrobní a provozní haly.

INTELIGENTNÍ OVLÁDÁNÍ PROSTOR

Zajišťujeme a dodáváme moderní systémy inteligentního ovládání budov a objektů. Tedy ovládání architektonického osvětlení a světelných dekorací, řízení multimediálních systémů, ozvučení, osvětlení a video techniky, obsluhu vzduchotechniky a ovládání dalších elektrozařízení komerčních budov a zařízení i soukromých staveb a bytů. Zaměřujeme se na automatizaci procesů a systémy vzdáleného ovládání a správy.

VELKOPLOŠNÉ LED OBRAZOVKY

Vyvíjíme, dodáváme a instalujeme velkoplošné LED obrazovky pro reklamu, sport i zábavu. Klademe důraz na moderní technologie a vlastní vývoj zobrazovacích systémů vč. ovládacího software. Poskytujeme projektovou a poradenskou činnost, výrobu a komplexní realizace zakázek vč. kvalitní poprodejní péče. Nabízíme individuální servisní programy a vzdálený servisní dohled a obsluhu systémů.

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Prakticky pro všechny sportovní zařízení a sportoviště dodáváme moderní digitální výsledkový servis. LED výsledkové tabule dnes neslouží pouze pro zobrazení aktuálního stavu skóre, ale jsou zároveň efektivním reklamním a informačním nástrojem. Samozřejmostí je vlastní grafické zpracování dle požadavků investora, přehrávání video spotů a přímých TV přenosů. Zároveň nabízíme vlastní univerzální ovládací software, který lze použít pro každý sport a příležitost.

RELAMPING

Provádíme audity a návrhy výměn světelných zdrojů za moderní a úsporné LED osvětlení. Jedná se o zásadní snižování energetické náročnosti budov a provozů. Poradíme, jak financovat výměny světelných zdrojů z úspor na spotřebě elektrické energie. Dodáváme také venkovní, interiérové a veřejné LED osvětlení pro soukromé subjekty, podnikatele, organizace, obce a města.